Ako sa zbaviť tuku a schudnúť so sódou? Táto zložka vám môže pomôcť behom chvíľky

Prírastok hmotnosti je veľmi jednoduchý, ale stratiť prebytočnú vrstvu tuku, na to potrebujete oveľa viac ako len športovať.

Všetky podrobnosti o tom, ako sa zbaviť tuku a schudnúť, sa naučíte z článku.

5 efektívnych spôsobov, ako sa zbaviť tuku so sódou

Je sóda pre chudnutie dobrá? Áno, môže to pomôcť zbaviť sa tuku. Okrem toho lieči pálenie záhy, poruchy trávenia a neutralizujú nadbytok žalúdočnej kyseliny. Sóda na pečenie je široko dostupná a môže byť použitá rôznymi spôsobmi. A ak neviete, ako sa zbaviť tuku sóda, náš článok vyplní túto medzeru. Napriek skutočnosti, že sóda na chudnutie môže robiť zázraky, odporúčame ju, ale s mierou. Teraz sa dozviete, koľko a ako často ju používať.

Ak chcete schudnúť so sódou, odporúčame začať s malými porciami. Môžete s istotou obmedziť príjem na 5-10 gramov, pretože viac ovplyvní hladinu pH v tele.

Ale ako sa zbaviť tuku na bruchu a nohách so sódou, ak máte choré obličky alebo trpíte ďalšími súvisiacimi ochoreniami? Alebo keď máte obavy z vysokého krvného tlaku, kardiovaskulárnych ochorení, cukrovky alebo iných chronických ochorení? V ktoromkoľvek z vyššie uvedených prípadov je najlepšie, aby váš sóda na zníženie hmotnosti povolil váš lekár. Môžete piť jedlá sódy na prázdny žalúdok (opäť, počúvať svoje telo! Ak sa necítite dobre, zastavte!).

Nepožívajte ju ihneď po jedle, pretože oxid uhličitý môže poškodiť tráviace orgány, ktoré sú plnené potravou.

Navrhujeme podrobnejšie diskutovať 5 spôsobov, ako sa zbaviť tuku, čo vám umožní schudnúť s pomocou sódy.

1. Ako sa zbaviť tuku sóda a športové nápoje

Tie športové nápoje, ktoré momentálne používate, môžu spôsobiť viac škody než dobré. Pokračovanie v ich užívaní môže dokonca viesť k cukrovke 2. typu. Ako sa potom zbaviť tuku? Skvelým riešením môže byť sóda pre chudnutie. Je ľahké vymeniť športové nápoje za tento nápoj a táto výmena môže dokonca zlepšiť váš športový výkon. Pomocou sódy sa tieto nápoje stanú ešte výhodnejšie pri prechode kurzom intenzívnej cvičenia.

Ak chcete pripraviť športový nápoj, budete určite potrebovať sódu na chudnutie a ďalšie také zložky:

 • 1,25 litra kokosovej vody
 • 60 ml medu
 • ½ lyžice nespracovanej morskej soli
 • ¼ lyžice jedlej sódy

Zahrejte kokosovú vodu na nízkej teplote a miešajte sódou. Počkajte, kým sa úplne nerozpustí. Zvyšné prísady pridáme do kokosovej vody a výslednú zmes nalejeme do fľaše. Váš športový nápoj je pripravený doma! Takže určite stratíte váhu pomocou sódy!

2. Ako sa zbaviť tuku so sójovou a citrónovou šťavou

Citrónová šťava je výborný spôsob, ako urýchliť metabolizmus. Kombinácia sily, ktorú má citrón s jedlom a vodou, vám pomôže schudnúť.

Spôsob výroby a pitia citrónového nápoja so sódou:

 • 1 citrón
 • 1 pohár vody
 • ½ lyžice sódy na pečenie

Budete musieť stlačiť šťavu z citrónu a naliať ju do pohára. Pridajte sódu na pečenie. Použitie tejto zmesi každé ráno vám pomôže schudnúť s pomocou sódy.

3. Ako sa zbaviť tuku na stranách použitím sódy a zeleného čaju

Jeden čaj má mnoho výhod. Liečivé vlastnosti zeleného čaju sú široko uznávané. S ním môžete zlepšiť funkcie mozgu, znížiť riziko vzniku cukrovky typu 2, zlepšiť zuby a čo je najdôležitejšie, spáliť tuk. Sóda pre chudnutie a metabolickú silu zeleného čaju pomôže zvýšiť rýchlosť spaľovania tukov a rýchlo schudnúť.

Spôsob prípravy a používania čajového nápoja so sódou: Ak chcete s touto metódou schudnúť, musíte najprv pripraviť nápoj zo zeleného čaju a skutočne hydrogenuhličitanu sodného.

Budete potrebovať nasledujúce zložky:

 • 1 pohár uvareného zeleného čaju
 • ¼ lyžice jedlej sódy

Najskôr pripravte zelený čaj. Do hotového čaju pridajte sódu na pečenie a nechajte sódu uhasiť. Pite ho hneď, ako sa zastaví syčanie a sóda pre chudnutie bude robiť svoju prácu.

4. Ako sa zbaviť tuku sóda a jahody smoothies

Zdravé nápoje môžu byť chutné! Bezpochyby sa vám podarí schudnúť pomocou sódy a jahodového smoothies. Keď pijete svoj obľúbený nápoj, tuk sa spáli. Jahoda pomáha urýchliť metabolizmus v tele a dokonca potláča chuť do jedla. A najzaujímavejšie je, že v jednej šálke jahôd (144 gramov) obsahuje len 46 kalórií.

Ak chcete pripraviť smoothies zo sódy a jahody, budete potrebovať nasledujúce zložky:

 • 1 šálka jahôd
 • 2 šálky vody (500 ml)
 • 1-2 citróny
 • čerstvé listy mäty
 • ½ lyžice sódy na pečenie
 • Zmiešajte všetky zložky v mixéri. Použite výslednú zmes aspoň raz denne. Navyše môžete pridať malé množstvo ľadu do smoothie pre osviežujúcu chuť. V tejto forme, sóda pre chudnutie bude len radosť!

5. Ako sa zbaviť tuku na nohách sójovým a jablčným jablčným octom

Sóda na chudnutie a jablkový ocot sú veľmi užitočné pre telo. Táto nádherná zmes je nízkokalorická a dokonca pomáha potlačiť chuť do jedla a v dôsledku toho schudnúť pomocou sódy. Strata hmotnosti je dôsledkom zrýchlenia metabolizmu a spomalenia tráviaceho procesu. Tým sa zastaví akumulácia ďalších kalórií.

Ak chcete schudnúť s sóda, najprv musíte pripraviť nápoj z jablčného octu a vlastne hydrogenuhličitanu sodného.

Budú potrebné nasledujúce zložky:

 • 2 lyžice jablčného octu
 • 1 pohár vody
 • ½ lyžice sódy na pečenie

Všetko zložky dôkladne premiešajte a každé ráno konzumujte výsledný nápoj. Pred raňajkami sa musí piť 20 až 30 minút.

ZDROJ:headinsider.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>