Ako sa zbaviť bolesti v krku rýchlo? Pomôže tento starý domáci recept – vyliečite ho raz, dva…

Tento recept nie je len vyskúšaný, pomáha! A bez vedľajších účinkov! Tento starý recept na domáce maškrty na zmiernenie bolesti v hrdle, bolesť v krku, zmierňuje symptómy prechladnutia, a ak začnete okamžite užívať pri prvom náznaku, že už počas 4 hodín už cítiť výsledky!

Skladá sa z prírodných surovín a môžete ho variť na budúce použitie! Pripravte si túto tinktúru a viac ako raz uvidíte jej účinnosť! Ak máte vážne zdravotné problémy, nezanedbajte rady lekára!

Tu je recept:

Vezmite 200 ml vriacej vody a vložte do nej 80 g semien čiernej rasce a varíme 15 minút. Získate tmavú tekutinu, ktorá vyzerá ako káva. Mierne necháme vychladnúť a precediť, potom pridajte ďalších 50 ml vriacej vody a potom ju zohrejte, až kým sa nerozvarí. Akonáhle sa kvapalina ochladí, stačí pridať 1-2 polievkové lyžice liehovín (brandy, whisky alebo alkoholu-rozvedeného až 55-60 stupňov …)

Užívanie:

1 polievková lyžica každých 30 minút a po 2 hodinách a mali by ste začať cítiť úľavu. Všetky príznaky bolesti v krku alebo tonzilitídy by mali po niekoľkých hodinách zmiznúť.

Ak je váš prípad vážnejší, pokračujte v užívaní, kým to nepomôže. Tento recept bude vynikajúcim asistentom pre ľudí s chronickou tonzilitídou alebo tonzilitídou.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>