Ako odstrániť zubný povlak lepšie ako zubár? Takto jednoducho a dokonca veľmi lacno

Pravdepodobne sa na túto otázku pýtate často. Takže to môžete urobiť nielen na klinikách, ale aj doma. Najprv musíte vyňať z potravy také nápoje ako káva, čierny čaj a nikotín. Dávajú zubom žltý odtieň. Niektoré tipy na zabránenie výskytu plaku na zuboch:

Po prvé, samozrejme, stojí za to vyčistiť zuby a čistiť ich nie obyčajnou pastou, ale s obsahom fluóru a po každom jedle. Je to veľmi dôležitá vec. Odporúča sa tiež raz za týždeň očistiť zuby bieliacou pastou. Užitočná elektrická kefa a leštiaci prostriedok.

Ale všetci si uvedomujeme, že to bude každý deň veľmi ťažké, a potom nám pomôžu úplne iné veci.

Sódu zmiešajte s peroxidom 3% v pomere 3: 1. A zmes, ktorú dostanete, utrite povrch zubov. Výsledok bude zrejmý, ale zneužitie tejto metódy, to znamená, že sa neodporúča používať viac ako raz týždenne.

Ďalší recept je ten istý, ako prvý, ale pridajte pár kvapiek citrónovej šťavy. Ukazuje sa, že obvyklá nie je hustá zmes. Aplikuje sa so špeciálnou starostlivosťou vatovým tampónom. Mali by ste sa pokúsiť dostať na ďasno. Po ukončení procedúry dobre opláchnite ústa. Je to veľmi zriedkavé. 2-3 krát za mesiac. Stojí za zmienku, že peroxid vodíka môže zúžiť zubnú sklovinu.

Pre tento postup musíte zbierať koreň lopúcha (1 polievkovú lyžicu) a kôrovcov. Táto kompozícia je naplnená vriacou vodou a infúzia sa asi 6 hodín. Potom je potrebné piť túto infúziu bude musieť byť v priebehu týždňa 3 krát denne, je potrebné, aby to vždy bolo teplo, inak želaný výsledok nebude fungovať.

 

ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>