Ako odstrániť škrabance na koži a koženom oblečení? Použite tajnú zbraň

Overený spôsob, ako odstrániť škrabance na koženom nábytku, alebo na koženej bunde. Tajnou zbraňou je obyčajný olivový olej. Škrabance samozrejme nemožno kompletne vyhladiť, ale možno ich zmierniť takmer do nespoznania.

Postup:

Olivový olej nalejeme na kus látky a krúživými pohybmi vmasírujeme do kože. Nemusíte sa nijako báť, že koža potom bude mastná, pretože koža oleje veľmi dobre saje. Každopádne, aj keby bol povrch po pol hodine mastný, použite jednoducho papierový obrúsok, vreckovku, či kus toaletného papiera a prebytočný olej zotrite. Ale upozorňujeme že iný ako olivový olej neskúšajte. Tento je najúčinnejší.

predtým:

potom:

Výsledky sú vážne úžasné. Olej samozrejme nezacelí škrabance. Na dotyk budú stále poznať. Ale oku sa škrabance z veľkej miery stratia. Olej navyše koži znova vdýchne život a koža bude vyzerať zase krásne a novo.

ZDROJ: diyreal.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>