AKO OBNOVIŤ VIDENIE BEZ OPERÁCIE? BABIČKIN RECEPT:

Je ľahké znovu získať zrak!

0,5 kg čerstvých listov aloe (odstránených tak, aby sa nepoškodila stonka rastliny) je zabalených do hrubého čierneho papiera alebo fólie, aby dovnútra nepreniklo svetlo. Nie je potrebné listy umývať ani rezať.

Toto balenie vložte do chladničky a uchovávajte 2 týždne pri teplote 3 – 5 stupňov. Potom odstráňte aloe, žiletkou odrežte tŕne, opláchnite a rýchlo prechádzajte mlynčekom na mäso.

Výslednú kašu zmiešajte s 0,5 kg dobrého medu (ak je med pevný, musí sa najskôr zjemniť vložením banky do teplej vody) a 0,5 l Cahors. Všetko dobre premiešajte a uložte do tesne uzavretých sklenených nádob v chladničke.

Musíte si vziať zmes ráno na prázdny žalúdok na 1 polievkovú lyžičku. lyžicu s teplou vodou. Autor receptu profesor Filatov odporúčal užívať túto zmes na všeobecné posilnenie po dobu 3 mesiacov bez ohľadu na vek a zdravotný stav.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>