Ak vás bolia kĺby, urobte si doma túto mastičku. Uľaví sa vám hneď po prvom použití

Väčšinou bolesť kĺbov prichádza až vo vyžšom veku, ale môže prísť aj skôr treba vďaka skoršiemu životnému štýlu. Je to pocit, ktorý nás veľa obmedzuje, ale hold každý z nás bohužiaľ starne a spolu s nami aj naše telo rovnako ako auto. U niekoho sa ale bolesť kĺbov prejavuje už ďaleko skôr. Za to môže väčšinou artritída, reuma alebo tráum.

Často kĺby bolia už len keď je ohýbate. Najčastejšie to tak býva u kolien au lakťov. Môže za to predovšetkým nezdravý životný štýl, nedostatok pohybu alebo naopak až príliš veľké zaťažovania.
Skoro každý problém má ale vždy nejaké to riešenie. Dnes si preto ukážeme recept na masť, ktorá vám výrazne v bolesti kĺbov uľaví a to už pri prvom použití.

 ingrediencie:

  • 1 Pol. lyžice jedléj sody
  • 1 Pol. lyžice soli
  • 1 Pol. lyžica horčice
  • 1 Pol. lyžica medu

postup:

1) Všetky ingrediencie klasicky zmiešate dohromady. Najlepšie do nejakej misy.

2) Teraz už je len stačí poriadne rozmixovať. Kým z nich nevznikne masť.

3) Potom už ju hneď můžeze aplikovať na postihnuté miesto. Odporúčame tiež obaliť miesto mikrotenovým sáčkom a potom masť nechať takto pôsobiť približne 2 hodiny.

Zvyšok masti môžete uchovávať v chladničke. Tiež nesmieme zabudnúť dodať, že túto procedúru by ste mali opakovať každý štvrtý deň.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>