Ak ste ešte nerobili domáce pralinky, práve teraz máte možnosť, sú jedinečné, nedajú sa porovnať s tými, ktoré kúpite v obchode

Pralinky – najlepší liek na zlú náladu. Všetci sa radi rozmaznávame s niečím sladkým. A čo by mohlo byť lepšie ako domáce cukrovinky?

Chceme vám predstaviť ďalšie nádherné cukrovinky. Pralinky – čokoládové cukríky, ktoré sa skladajú z krémovej čokoládového krému – náplň . Pripravte si túto pochúťku doma a užite si ich božskú chuť.

prísady

  • tmavá čokoláda 150 g
  • maslo 8 g
  • krém 70 g
  • kakaový prášok 50 g

príprava

Topiť vo vodnom kúpeli horkú čokoládu.

Potom sa na panvu dá, olej a zalejeme smotanovou 35% tuku. Keď vidíte, že sa hmotnosť začala variť, nalejte ju do čokolády. Všetko dobre premiešajte. Budete mať čokoládovú náplň.

Poslať výslednej náplň po dobu 20 minút do mrazničky, aby sa stala konzistencia, ktorá bude ľahko tvoriť cukríky.

Kakao preosiať cez sito. Odstráňte čokoládovú hmotu z mrazničky.

Z hmoty sa tvoria malé guľôčky a vrátiť ich do kakaa. Striasť prebytočný prášok z cukríkov.

Znovu dať cukrovinky do chladničky stuhnúť.

Gratulujeme, domáce čokoládové pralinky, sú pripravené! Prípadne ich môžete ozdobiť s kokosom, orechmi a sezamom. Vychutnajte si lahodnú chuť domáci praliniek. Môžu byť tiež zabalené v krásnom papieri a dať svojim priateľom. Nezabudnite si s nimi zdieľať tento recept!
ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>