Ak si nemôžete dovoliť ostať chorý? Musíte vyskúšať tohto chrípkového bojovníka

Namiesto toho, aby ste si túto zimu (ktorá má množstvo negatívnych príznakov, ktoré prichádzajú spolu s ňou) dostali chrípku, prečo nie mineralizovať vaše telo a poskytnúť mu vitamíny a antioxidanty, ktoré si vyžaduje, aby imunitný systém bol silný a zdravý?

Keď začnú prichádzať chladnejšie mesiace, ľudia sú oveľa náchylnejší na choroby. To je z veľkej časti dôsledkom skutočnosti, že potraviny, ktoré konzumujeme, nie sú také čerstvé a samozrejme výrazné zníženie množstva slnečného žiarenia, ktoré dostáva naše telo vitamín D.

Našťastie naše telo je vybavené touto čarovnou vecou nazývanou imunitný systém , ktorý, ak je správne podporovaný, môže poskytnúť našemu telu svoje vlastné prirodzené liečebné schopnosti. Ak dáte tela tomu, čo potrebuje, zvládne všetko, čo sa na neho hodíte.

Bohužiaľ, väčšina ľudí drží diétu, ktorá ťažko dôležité minerály, vitamíny a mikroživiny, ktoré udržujú imunitný systém zdravý a silný.

Odšťavovanie je skvelý spôsob, ako získať minerály a ďalšie dôležité živiny. Táto šťava je určená špeciálne na podporu zdravého imunitného systému. Bude chrániť vaše telo pred chorobou zimnej sezóny a zníži riziko vzniku chrípky alebo bežného nachladnutia.

Môžete piť toľko alebo len málo tejto šťavy, ako sa vám páči. Recept je na jednu plnú porciu, ktorú môžete piť počas dňa alebo ráno. Ak sa pokúšate zlepšiť imunitný systém alebo odstrániť chrípku, môžete si urobiť až 3 porcie a piť 3 krát denne!

Zloženie: (slúži 1)

– 5 stredne veľké mrkvy
– 2 jablká
– 2 strúčiky cesnaku
– 1 petržlen
– 5 rebier celera
– 1 citrón, olúpaný
– 2 palce čerstvého koreňa zázvoru

metóda:

Dajte všetky vyššie uvedené zložky do odšťavovača a vychutnajte si ho okamžite!

Dobré zdravie!

ZDROJ:livelovefruit.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>