Ak do rannej kávy pridáte tieto 3 ingrediencie, chudnutie už nebudete musieť viac riešiť

Čo by mohlo byť lepšie ako šálka aromatickej osviežujúcej kávy ráno? Možno nič! Najmä ak je tento pohár naplnený nie jednoduchou kávou, ale spaľovačom tukov.

3 jednoduché ingrediencie sú schopné dodať tomuto známemu nápoju to, že spolu s kofeínom ľahko ušetrí vaše bruško od ďalších centimetrov!

Pozrite sa, aké sú tieto zložky.

Ako schudnúť na káve pridaním 3 jednoduchých ingrediencií

1. Škorica

Výhoda tohto korenia spočíva v tom, že je schopný stimulovať metabolické procesy a znižovať hladinu glukózy v krvi. Tieto dve vlastnosti umožnia telu aktívne premeniť cukor na energiu, čo znamená, že chudnutie nebude trvať dlho! Okrem toho škorica stimuluje ochrannú funkciu organizmu, posilňuje imunitný systém.

2. Med

Známy a milovaný mnohými med je nasýtený cukrom. Je pozoruhodné: aby sa to mohlo asimilovať, telo akumuluje zlúčeniny, vitamíny a minerály, ktoré prispievajú k rozpúšťaniu tukových buniek. Okrem toho má med priaznivý vplyv na tráviace procesy, obsahuje užitočné kovy železa, horčíka a sodíka. Sladký priateľ je tiež bohatý na fosfor, vápnik a zinok. Pomáhajú udržiavať optimálnu rovnováhu cukru a stopových prvkov v krvi. Med tiež obsahuje vitamíny skupiny „C“, „B6“. Pomôžu zvýšiť dennú aktivitu bez poškodenia srdca a sacharidy dodajú silnú energiu. Dôležité je, že prínos sa prejaví v čo najkratšom čase, odporúča sa použiť prírodný, nepasterizovaný med.

3. Kokosový olej

Zvláštnosťou asimilácie kokosového oleja v tele je, že opúšťa tráviaci trakt priamo do pečene. Tam sa mení na tzv. Ketónové telieska a ďalej na energiu. Je to vynikajúci detoxikátor, ktorý očisťuje telo, zbavuje ho všetkého, čo je zbytočné.

Dokonalý recept na kávu na chudnutie

Lyžička škorice; 0,75 šálky kokosového oleja; 0,5 šálky medu. Všetky uvedené zložky budú musieť byť dôkladne premiešané. Tak, aby vznikla homogénna zmes. Najlepšie je skladovať ju v tesne uzavretej nádobe alebo nádobe. Do jednej šálky kávy pridajte 1-2 lyžičky zmesi na spaľovanie tukov.

Kto by si myslel, že obvyklá ranná káva sa môže stať osobným fitness trénerom? Schudnite s chuťou!

ZDROJ:headinsider.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>