Ak pocítite opuch a bolesť v kolenách okamžite siahnite po tomto lieku, po chvíli sa vám neskutočne úľaví

Náhle vybuchne bolesť na kolenách, čo môže spomaliť váš deň. Bolesť môže pochádzať z akýchkoľvek kostí tvoriacich kolenný kĺb, ako je femur, holenná kosť alebo kolienka. Môže to byť aj neznesiteľná bolesť celého kolenného kĺbu. Bolesť kolena môže byť dôsledkom slabej kostnej štruktúry, poranenia a artritídy. Existuje niekoľko prostriedkov na zabudnutie na opuchnuté kolená.

Prvým prístupom k zmierneniu bolesti a opuchu na kolenách je identifikácia ďalších sprievodných symptómov. Môžu zahŕňať stuhnutie, začervenanie, znecitlivenie na nohe a ťažkosti s chôdzou, zvyčajne kvôli bolesti.

Nahromadenie tekutiny v kolennom kĺbe po úraze alebo iných príčinách bolesti kolena. Tekutina produkovaná postihnutými tkanivami spôsobuje opuch. Tieto lieky by sa mali podávať podľa príčiny bolesti.

Spôsoby, ako liečiť vaše opuchnuté kolená

Vaječný žĺtok a stolová soľ

  1. Vytvorte pastu z čerstvého vaječného žĺtka a jednu lyžicu soli ako liečbu bolesti kolena.
  2. Zmiešajte tieto dve suroviny a aplikujte na bolestivé opuchnuté koleno.
  3. Zakryjte voľne papierom a potom naneste elastický obväz.
  4. Pastu po dvoch hodinách zmeňte. Uistite sa, že používate minimálne 5 aplikácií za deň.

Stolová soľ obsahuje minerály, ako je horčík, ktorý je prirodzený svalový relaxant a znižuje tekutinu v tkanivách, aby sa znížil opuch. Oleje vo vaječnom žĺtku môžu ľahko prechádzať kožou a prenášať minerály na postihnuté časti.

Horčičný olej

Horčičný olej je ďalší prostriedok proti bolesti. Môže sa použiť na jemnú masáž opuchnutého kolena. Zmierňuje opuch a zmierňuje bolesť tým, že zlepšuje krvný obeh na postihnutej časti. Zahrejte asi dve polievkové lyžice horčičného oleja. Nechajte ju vychladnúť ale mierne. Potom umiestnite na koleno teplý uterák.

Jablčný ocot

Jablkový ocot je kyslý, čo znamená, že má alkalizujúci účinok. Pomáha neutralizovať niektoré minerálne škodlivé toxíny, ktoré sa vytvárajú v kolene, v prípadoch artritídy a iných ochorení. Po prvé, môže sa spotrebovať. Zmiešajte dve čajové lyžičky octu so šálkou vody a každodenne pite zmes, kým sa bolesť nezníži. Môžete tiež dať dve polievkové lyžice octu do kúpeľa a namočiť postihnuté koleno asi na 10 minút. Nakoniec môžete miešať ocot s olivovým olejom a masírovať postihnuté koleno dvakrát denne.

Nápravné prostriedky by mali začať okamžite zmierňovať opuch a postupne zmierňovať bolesť. Ak bolesť pretrváva aj po liečbe, je dôležité navštíviť lekára a urobiť diagnózu.

ZDROJ:familylifegoals.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>