Ak chcete schudnúť bez námahy, pridajte do kávy MASLO. Táto metóda sa používa už stovky rokov

Každý z nás začína deň kávou. Pijeme čiernu alebo s mliekom, s cukrom alebo bez cukru, niekedy sme v pokušení pridať škoricu. Káva s maslom znie nezvyčajne a nie príliš chutne, takže ste to pravdepodobne neskúšali. Je to škoda! V lete sa blížia malé kroky a už začíname hľadať zázračnú stravu. Medzitým začneme deň kávou a maslom!

Pridávanie masla do kávy nie je nič nové, na rozdiel od toho, čo si myslíme. Táto metóda sa už roky praktizuje vo vlasoch kávy, tj v Etiópii, kde sa okrem masla pridáva do kávy soľ. Na druhej strane v Tibete popíjajte čaj s prídavkom maslovej soli a mlieka.

Aké vlastnosti majú tieto špecifiká

Chudnutie samozrejme! Kofeín má silné stimulačné vlastnosti a poskytuje správne množstvo energie na celý deň. Opitý s prídavkom číreného masla je vynikajúci pre metabolizmus a redukciu tuku. Podvádzaní rannou dávkou tuku sa necítime hlad a pocit sýtosti nás môže sprevádzať po dlhú dobu.

Nepriestrelná káva, pretože takéto meno iniciovalo inovatívny spôsob chudnutia, ktorý vytvoril Davy Asprey. Dave tvrdí, že toto je prvý krok na ceste k účinnému chudnutiu. Týmto spôsobom sa vyhýbame hladu, ktorý nás neustále sprevádza pri chudnutí, výkyvoch nálady a náhlom poklese energie. Okrem toho podporuje prácu mozgu.

Káva sa odporúča namiesto raňajok. Recept na to je jednoduchý.

V dvoch šákoch kvalitnej kávy rozpustíme 2 polievkové lyžice nesoleného prírodného masla a 1 lyžičku oleja MCT (kokosový alebo palmový tuk)

Takýto začiatok dňa určite ocenia ľudia, ktorí odchádzajú do práce alebo do školy bez raňajok. Stimulačný účinok bude dvakrát vyšší, pretože poskytujeme telu kofeín a tuk. Výhodou je aj vysoká nutričná hodnota. Maslo je zdrojom tukov rozpustných v tukoch, ako sú A, D, E a K. Mastné kyseliny, ktoré sa nachádzajú v masle, priaznivo ovplyvňujú fungovanie nášho nervového systému, zmierňujú zápaly, zlepšujú funkciu čriev.

V Etiópii, odkiaľ pochádza káva, sa hovorí: „ak máte kávu starajúcu sa, pite, ak máte dôvod byť šťastný – pite kávu, ak ste unavení – pite kávu.“

Dodáme, že ak chcete schudnúť – vypite kávu.

Takže … poďme si dať kávu!

ZDROJ:kobieceinspiracje.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>