Ak budete postupovať podľa týchto 5 tipov, vône budú na vás voňať dlhšie

Ako môže parfum vydržať dlhšie? Máte obľúbený parfém, ale chcete, aby ich vôňa vydržala dlhšie na vašom tele? Postupujte podľa týchto niekoľkých tipov a bez ohľadu na cenu bude parfém cítiť oveľa dlhšie ako predtým. Vďaka tomu vydržia dlhšie, pretože ich nebudete musieť znova používať počas dňa.

1. Vyberte si neutrálnu kozmetiku

Ak chcete, aby parfum vydržal dlhšie, nezabudnite zvoliť inú kozmetiku s podobnou vôňou alebo neutrálnou vôňou. Vďaka tomu nebudú konkurovať vašim parfumom a v niektorých prípadoch dokonca prevážia ich vôňu.

2. Lepšia na koži ako na odevoch

Mnoho ľudí cíti oblečenie a hovorí, že vôňa trvá dlhšie. Je to pravda, ale niektoré materiály, ako napríklad kožušina, môžu uchovávať vôňu až jeden rok. Potom, keď zmeníme parfumy, zápach sa môže uhryznúť. Preto je lepšie používať parfumy na pokožku, ale tu je jedno pravidlo.

Parfumy vydržia dlhšie, ak je pokožka mierne mastná. Mateológ, ak máte mastnú pleť, nemusíte robiť veľa, ale inak ju musíte vopred aplikovať s hydratačným krémom na miestach, ktoré budeme parfémovať. Potom vôňa vydrží dlhšie.

3. Parfum neotierajte

Často po striekaní niektorých častí tela parfumami, napríklad zápästiami, ich trieť. Parfumy tiež trieť na krk alebo iné časti tela. Prečo by sme to nemali robiť? Týmto spôsobom ničíme jedinečné molekuly parfumovej kompozície. Vďaka tomu môžu dokonca zmeniť vôňu a vôňa bude trvať kratšie.

4. Používajte parfumy na konkrétnych miestach svojho tela

Aby sme čo najlepšie šírili vôňu parfumu po tele a udržiavali ju čo najdlhšie, mali by sme parfumovať správne časti nášho tela.

  1. Za kolenami
  2. Na bedrách
  3. Okolo pupku
  4. V zákrutách lakťov
  5. Za ušami
  6. Vo vlasoch
  7. Na šiji

5. Vyberte si správne vône

Vonné látky, ktoré sú sladké a ťažké alebo kadidlo, vydržia dlhšie na pokožke. Ľahké ovocné a kvetinové vône sa odparujú rýchlejšie. Preto, ak používate parfumy každý deň a chcete, aby celý deň vonia krásne, oplatí sa vybrať správnu vôňu.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>