7 „ZDRAVÝCH“ DÔVODOV, PREČO PIŤ VIAC PIVA!

Dobrá správa pre milovníkov piva.

Pre milovníkov piva máme dobrú správu: Vedci objavili 7 zdravotných výhod piva. Takto môžete svoj pohár kedykoľvek zdvihnúť s čistým svedomím.

1. Pivo môže zvýšiť hustotu kostí.

Rôzne štúdie preukázali, že pivo má vyšší obsah kremíka. Pomáha connect svalovú th a kosti ročník tkaniny s sebou a zväčšujú hustoty s sú kosti. Tmavé pivo, najmä s vysokým obsahom chmeľu, obsahuje kremík. Tak, moderovať vkonzumácii piva tmavá, samozrejme, môže pomôcť predchádzať osteoporóze.

2. Pivo môže zvýšiť hladinu cholesterolu v krvi.

Vedci zistili, že konzumácia piva zvyšuje podiel zdravého cholesterolu v tele. Dva poháre piva denne môžu mať pozitívny vplyv na hladinu cholesterolu.

3. Pivo môže znížiť riziko kardiovaskulárnych chorôb.

Podľa Harvard University, v dôsledku viac ako 100 štúdií bolo Detection ensúvislosť medzi umiernenej konzumácie piva a zníženým HAND riziko je infarktu o 25% – 40%. Takže, ak chcete , aby vaše srdce zostalo zdravšie, môžete občasdopriať sami, ochladiť th pivo metrov kvečeru.

4. Pivo môže znížiť riziko cukrovky.

Výskum tiež zistil vzťah medzi miernou konzumáciou alkoholu a zníženým rizikom vzniku cukrovky 2. typu.

5. Pivo môže zabrániť obličkovým kameňom.

Kamene v obličkách? Našťastie jeden zštúdie prvýkrát ukazuje, že pravdepodobnosť vzniku obličkových kameňov je znížená na 40%, ak budete piť fľašu piva denne.

6. Pivo môže pomôcť v boji proti rakovine.

Nemeckí vedci zistili, že xanthohumol, zložku obsahujúci prvý kempovanie s chmeľom môže zabrániť jesť príliš veľa testosterónu – hlavné th faktora arakoviny prostaty.

7. Pivo nás chráni pred demenciou.

Znie to samozrejme na prvý pohľad čudne: ale s alkoholom môžete bojovať proti demencii! Ide o to, že vyššie uvedený xantohumol môže tiež pomôcť zabrániť oxidačnému stresu. To je jedným z faktorov, ktoré prispievajú k demencii w v starobe. Takže pivo (samozrejme s mierou) môže skutočne podporovať normálnu funkciu mozgu.

O tom, že milovníci piva sa teraz dozvedeli, že nápoj vás nielen poteší, ale aj prispeje k zdraviu Asha! Takže poďme zdvihnúť okuliare pre novú e štúdiu I !

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>