7 osvedčených spôsobov, ako sa zbaviť tmavých miest na pokožke v rekordnom čase

Ak chcete vyskúšajte týchto osem prírodných liekov, aby ste sa zbavili tmavých podpaží. Táto zmes môže tiež robiť zázraky na vaše tmavé kolená a lakte!

1. Kurkuma

Toto žlté korenie je najnovším trendom krásy. Ľudia dávajú kurkumu do jedla, na vlasy a na kožu, aby získali svoje liečebné výhody. Zmiešajte tento koreň s čerstvým lisovaným citrónovým džúsom, aby ste vytvorili pastu. Jemne natritete zmes na podpazušie a nechajte ju 10 až 15 minút, potom opláchnite vodou. Pridajte kokosový olej na zmäkčenie pokožky.

2. Citrón

Citróny sú známe pre krásnu a čistú pleť. Antibakteriálne vlastnosti odstránia akúkoľvek mŕtvu kožu, pri použití jej prirodzených bieliacich vlastností, aby vaša podpazušie bolo jemné ako, keď ste ako mali dieťa.

Nakrájajte na polovicu citrón a potom nasypte naň trochu cukru. Potom vyčistite, ako kefkou.

3. Sóda na pečenie

Vytvorte hustú pastu zmiešaním sódy s vodou, ktorú môžete aplikovať na podpazušie, aby ste odkryli póry a odstránili odumreté bunky kože. Najlepšie výsledky dosiahnete aspoň trikrát týždenne! Zmes tiež pomôže bojovať proti zápachu tela.

4. Pomarančová kôra

Tu je ďalšie kyslé ovocie, ktoré sa môže zbaviť mŕtvej kože pod vašimi pazuchami. Odstráňte kôru od pokožky a nechajte ju na slnku, kým nevyschne. Potom púomrvte kôru na prášok a spojte s mliekom, aby ste získali hustú pastu. Dajte zmes pod pazuchy a nechajte ju tam aspoň 10 minút. Potom umyte studenou vodou. Najlepšie výsledky dosiahnete aspoň dvakrát až trikrát týždenne.

5. Paradajky

Paradajky obsahujú aj kyslé vlastnosti, ktoré môžu prirodzene rozjasniť vašu pokožku. Môžete buď trieť tenký plátok rajčiaka pod podpazušie alebo aplikovať čerstvo vylisovanú paradajkovú šťavu. Nechajte to tam 15 minút a opláchnite. Aplikujte túto zmes aspoň raz za deň, aby ste dosiahli najlepšie výsledky.

6. Uhorka

Ak hľadáte niečo jemné a prirodzené, uhorka je najlepší spôsob. Naša obľúbená záhradná zelenina môže zvlhčuje, lebo obsahuje 95% vody, ale obsahuje aj prirodzené bieliace vlastnosti, ktoré urobia zázraky pre vašu pokožku. Plátku uhorky alebo aplikujte uhorkovú šťavu pod ruky dvakrát denne, aby ste dosiahli najlepšie výsledky.

7. Mlieko

Ak máte citlivú a suchú pokožku, je vaša najlepšia voľba bielenie podpazušia mliekom. Použiť jednu lyžicu mlieka alebo jogurtu na tmavé miesta masážou a nechať na niekoľko minút. Opláchnite teplou vodou a postup opakujte najmenej raz denne.

 

ZDROJ:.shared.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>