6 vecí ktoré sa udeje s vaším telom, keď budete piť teplú vodu na lačný žalúdok každé ráno! Určite si zamilujete si číslo 3!

Veľa ľudí začínajú svoj deň s šálkou horúceho čaju alebo kávy. Ale málokto pije horúcu vodu, pretože nikto nevie, jej výhody.

Pitie horúcej vody na lačný žalúdok ráno má veľa pozitívnych účinkov na telo, ako je posilnenie trávenie, odstránenie toxínov z tela, zmierňuje kŕče, zlepšuje krvný obeh, atď.

V tomto článku si môžete prečítať, prečo je pitie teplej vody v dopoludňajších hodinách sa odporúča.

Tu je, čo sa stane, keď pijete teplú vode na lačný žalúdok každé ráno

1. Orgánová detoxikácia

Pitie šálky horúcej vody v dopoludňajších hodinách môže odstrániť nebezpečné toxíny z tela. Voda a iné kvapaliny rozloží jedlo do žalúdka a posilňujú trávenie. Po jedle, namiesto studenej vody skúste piť horúcu vodu na zlepšenie trávenia.

2. Lepší metabolizmus

Ak máte bolesti brucha, vypite pohár teplej vody ráno pred raňajkami. Tým sa zlepší váš metabolizmus a vaše telo bude schopné správne fungovať.

3. Oneskorenie procesu starnutia

Nikto nemá rád predčasnému starnutiu, najmä ženy. Našťastie sa dá vyhnúť tým, že pijete teplú vodu. Toxíny v tele urýchľujú proces starnutia, ale voda sa odstraňuje a spomaľuje proces starnutia. Tiež to zlepšuje pružnosť pleti.

4. Zmierňuje bolesti

Bolesť a menštruačné kŕče môžu byť zmiernené s teplou vodou. V skutočnosti, to je silný prírodný prostriedok. Teplá voda uvoľňuje svaly žalúdka a zmierňuje bolesť. Avšak, teplá voda nie je dobrá len pre menštruačné kŕče, ale pre všetky druhy kŕčov. Zlepšuje kapilárnej obeh a uvoľňuje svaly.

5. Pomôže schudnúť

Vypiť pohár teplej vody v dopoludňajších hodinách vám pomôže schudnúť rýchlejšie. To je užitočné, pretože teplá voda urýchľuje teplotu tela a organizmu. To vedie k spaľovaniu viac kalórií, a má tiež pozitívne účinky na obličky a vylučovacích orgánov.

6. Posilňuje cirkuláciu

S teplú vodu na lačný žalúdok ráno pomáha telu odstrániť nebezpečné toxíny a odpad. To znamená, že cirkulácia sa zlepšuje tiež.

ZDROJ:fithacker.ru

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>