6 RASTLÍN, KTORÉ VÁM BEZ CHIRURGICKÉHO ZÁKROKU ROZŠÍRIA PRSIA!

Mnoho žien by si chcelo dať zväčšiť prsia, ale nechce sa im podstúpiť kozmetická chirurgia. Našťastie existuje niekoľko možností, ktoré vám môžu pomôcť prirodzene zväčšiť veľkosť pŕs bez nutnosti implantácie. Matka príroda poskytla ľuďom bohatú rastlinnú základňu, ktorá môže zlepšiť zdravie ako aj mnoho ďalších výhod. Tu je niekoľko príkladov rastlín, ktoré môžu ľudia použiť na zväčšenie poprsia.

6 rastlín, ktoré zväčšia prsia bez operácie

Sereno: Táto rastlina sa nachádza na juhovýchode USA a pôvodnými Američanmi ju používali ako jedlo a liečivo. Je známe, že táto bylinka vyváži hormóny a blokuje určité enzýmy v tele. Zväčšenie pŕs je vedľajším účinkom týchto procesov. Pri pravidelnom používaní si veľa žien všimne zväčšenie pŕs. Výsledky sú zvyčajne viditeľné do dvoch mesiacov od začiatku používania. Odporúčaná dávka je približne 160 mg denne.

Fenikel.

Doplnky určené na zväčšenie poprsia používajú fenikel takmer vždy ako aktívnu zložku alebo ako jednu z hlavných bylinných zložiek. Môže sa použiť dvoma rôznymi spôsobmi. Z listov feniklu sa dajú pripraviť aromatické čaje, ktoré sa dajú konzumovať každý deň, alebo bylinky pridávať do zvlhčovačov a nanášať ich priamo na prsia. Fenikel pôsobí na zväčšenie poprsia tým, že pomáha telu zvyšovať produkciu estrogénu.

Červená ďatelina.

Táto bežná rastlina sa nachádza v Spojených štátoch i mimo nich. Doplnky získané z tejto rastliny môžu pomôcť zväčšiť veľkosť pŕs. Je prospešný, pretože obsahuje štyri samostatné fytoestrogény, ktoré môžu v tele pôsobiť ako estrogén. Špecifické fytoestrogény nachádzajúce sa v ďateline červenej sa viažu na estradiolové receptory, ktoré sú zodpovedné za vývoj prsného tkaniva.

Dioscorea je chlpatá.

Táto bylina pomáha nielen zväčšiť prsia a zlepšiť zdravie prsníkov, ale môže tiež pomôcť zvýšiť libido u žien. Záujemcovia môžu zvýšiť plnosť svojich pŕs zmiešaním koncentrovaného prášku z tejto byliny s akýmkoľvek krémom a každodenným nanášaním na prsia.

Havran je racemický.

Táto bylina je známa pre svoju schopnosť pomáhať ženám s menopauzálnymi príznakmi a zvyšovať hladinu estrogénu. Ďalšia estrogénová aktivita môže zväčšiť veľkosť pŕs. Môže tiež vyvolať pôrod, preto by ho nikdy nemali používať tehotné ženy. Crowberry sa zvyčajne predáva v tekutom extrakte, ktorý sa dá použiť na masáž prsníkov.

 

Hop.

Chmeľ, ktorý sa bežne nazýva pivná prísada, je ďalším fytoestrogénom. Táto ľahko dostupná bylina obsahuje jeden z najsilnejších dostupných fytoestrogénov. Obsahuje tiež antiandrogény, ktoré môžu znižovať hladinu mužských hormónov u žien.

Ženy, ktoré chcú používať tieto výrobky na zväčšenie poprsia, si môžu sami kúpiť alebo vypestovať rastliny alebo si kúpiť bylinné doplnky vo forme tabliet, tekutiny alebo prášku. Ak používate hotový doplnok, vždy sa uistite, že je produkt 100% autentický. Zriedené a lacné doplnky nebudú mať správnu koncentráciu potrebnú na zabezpečenie požadovaného účinku.

Ženy s alergickými reakciami na tieto rastliny by navyše nemali tieto výrobky používať. Ak sa vyskytne alergická reakcia alebo sa vyskytnú vedľajšie účinky, ako napríklad brušné ťažkosti pri intravenóznom podaní alebo kožná vyrážka po topickej aplikácii, okamžite prestaňte používať. Každý, kto v súčasnosti užíva predpísaný liek, by sa mal o použití týchto rastlín najskôr porozprávať so svojím lekárom, aby sa zabezpečilo, že nehrozí žiadne riziko interakcie. Všeobecne je bezpečné používať viac ako jednu rastlinu naraz, aby sa urýchlili výsledky.

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>