6 prírodných liečebných prostriedkov na odstránenie tmavých pod očnými kruhmi

Tmavé kruhy pod vašimi očami nie sú veľmi príťažlivé. Nezáleží na tom, koľko si môžete vziať, zdá sa, že sa nikdy nemôžete dostatočne oddýchnuť alebo sa ich zbaviť! Môžu byť spôsobené aj množstvom rôznych vecí.

Tmavé kruhy môžu byť spôsobené nedostatkom spánku, stresu, jednoduchým starnutím a niekoľkými ďalšími vecami. V drogériách ich je viac než dosť, lenže žiadna z nich nefunguje a sú super drahé.

Tmavé kruhy spôsobujú, že ste unavení, dlhotrvajúci plač, nedostatok spánku a nezdravá strava. Aj keď vás všetky tie drahé očné krémy zlomili, nebojte sa – existuje veľa prírodných liekov, ktoré sú lacné a efektívne! Najlepšie sú uhorky, mandľový olej. Surové zemiaky, ružová voda, paradajka, citrónová šťava, kokosový olej, čajové vrecká, kompresia za studena a samozrejme kurkuma.

Mandľový olej je fantastický pre tmavé kruhy, pretože je plný vitamínu E. Pravidelné používanie mandľového oleja pomôže vytrácať tmavé kruhy pod očami. Je fantastické kombinovať vitamín E olej a mandľový olej spolu. Vaše tmavé kruhy čoskoro zmiznú!

Ukazuje sa, že uhorky sú skvelé na rehydratáciu kruhov okolo očí. Majú mierne adstringentné vlastnosti, ktoré vyhladzujú tmavé kruhy. Sú tiež skvelé pre zbavenie sa akné. Surové zemiaky obsahujú mierne a prírodné bieliace činidlá. Môžu pomôcť zosvetliť tmavé kruhy a zbaviť sa opuchov, ktoré sa vyskytujú vedľa nich.

Existuje mnoho ďalších prírodných prísad, ktoré môžu znižovať účinky tmavých očí. Niektoré z nich môžu dokonca spôsobiť úplné zmiznutie. Tieto prírodné prostriedky môžete použiť na riešenie kruhov tmavých očí bez toho, aby ste museli minúť toľko peňazí na drahý krém. Fungujú tiež lepšie!

Vitamín C

Vitamín C hrá kľúčovú úlohu pri produkcii kolagénu. Zlepšuje kvalitu pleti a účinne sa zbavuje tmavých očí.

Avokádo

Avokádo je známe vďaka svojim prírodným zložkám, ktoré blokujú enzým známy ako tyrozináza. Zastavuje produkciu melatonínu, ktorá vedie k zafarbeniu.

Uhorky

Uhorky v kúpeľoch nie sú len relaxačné, sú skvelé pre pokožku.

Čajové sáčky

Čajové sáčky sa tiež môžu zbaviť tmavých očí. Po varení si vrecká jednoducho uložte, ochlaďte a položte na oči, aby boli stále vlhké.

Kocky ľadu

Kocky ľadu sa dajú použiť aj na zníženie tmavých kruhov. Zabalte ho do papierovej utierky a umiestnite ho cez každé oko, stláčajte 15 sekúnd.

Chladné lyžice

Lyžice sú starým liekom na odstránenie sfarbenia. Len to zchladnite a stláčajte nafúknutú a tmavú pokožku.

 

ZDROJ:Healinglifeisnatural.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>