5 rastlín, ktoré sú lepšie ako botox, vygumujú vám pár rôčkov

Chcete si vylepšiť svoju pokožku a vymazať z nej niekoľko rokov? Chcete si užiť túto mladú žiaru znova? Nie je potrebný botox, chemické peelingy ani kozmetické operácie, pretože odpoveď na mladistvú a žiariacu pleť je v prírode. Matka príroda vytvorila perfektné rastliny, ktoré vám pomôžu vyhladiť vrásky a dodajú vám mladú žiaru. Najlepšie je, že tieto výrobky sú všetky prírodné a bezpečné na používanie.

Keď nabudúce budete hľadať najlepší krém na tvár alebo sérum proti starnutiu, získajte ten, ktorý obsahuje jednu z týchto 5 rastlín:

1. Myrha (Commiphora Myrrha)

Tento luxusný olej je nielen dokonalý na tónovanie pleti, ale je tiež vhodný na liečenie jaziev a poranení. Môže vám pomôcť upokojiť popraskanú pokožku a zároveň ju udržať zdravú. Egypťania Myrhu používali dokonca na udržanie zdravej pokožky a zabránenie starnutiu.

2. Kadidlo (Boswellia Carterii)

Táto výkonná rastlina vám môže pomôcť chrániť vaše kožné bunky. Môže tiež zmierniť škvrny, akné, vzhľad veľkých pórov a zabrániť vráskam. Kadidlový olej vám pomôže napnúť a zdvihnúť pokožku a spomaliť príznaky starnutia.

3. Sandalwood (album Santalum)

Tento silný antioxidant minimalizuje výskyt vrások spôsobených voľnými radikálmi. Už roky sa používa na výživu a ochranu pokožky.

4. Vanilla (Vanilla Planfolia)

Vanilka obsahuje veľa vitamínu B a silné antioxidanty. Má protizápalové vlastnosti a môže vám pomôcť udržať rovnomerný tón. Vanilka chráni vašu pokožku pred suchom, chladom a slnečným žiarením.

5. Kokos (Cocos Nucifera)

Kokos obsahuje antimykotické a antibakteriálne vlastnosti a je to perfektný prírodný hydratačný prostriedok. Môže vám pomôcť zmäkčiť pokožku a chrániť ju pred suchom. Kokos udrží vašu pokožku hydratovanú a hebkú na dotyk.

ZDROJ:womendailymagazine.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>