4-zložková pasta, ktorá urýchľuje metabolizmus, uľahčuje chudnutie dokonca aj počas spánku

Ak chcete schudnúť, mali by ste venovať pozornosť niekoľkým veciam. Prvou z nich je samozrejme obmedzenie výrobkov, ktoré nám poskytujú len prázdne kalórie. Viete veľmi dobre, že mali by ste jesť zdravo. Vynechajte osladené nápoje, sladkosti, mastné občerstvenie alebo mastné jedlá. Avšak nie je to len hlavný faktor, ktorý nám pomôže schudnúť. Okrem obmedzenia obsahu kalórií konzumovaných jedál je dôležitá ich pravidelnosť. Vďaka tomu naše telo nemusí skladovať tukové zásoby, pretože vie, že ho pravidelne dodávame energiou. Preto stojí za to jesť 5 jedál denne v trojhodinových intervaloch – vždy v rovnakom čase.

 

Pri strate hmotnosti je tiež dôležité piť vodu, ako aj fyzickú aktivitu. Na začiatku si určite všimnete efekty rýchlo, ale v priebehu času to začne byť ťahšie. Začínate mať stále viac problémov s chudnutím. Takže motivácia klesá a začneme získavať znovu váhu. Je dobré pomôcť si tým, že vytvoríte prirodzený spaľovač tukov, ktorý tiež zabraňuje ukladaniu tukových tkanív. Dnes pripravíme takýto recept.

prísady:

 • 2 lyžice škorice
 • šťava s 3 citrónmi
 • 150 g chrenu
 • 3 lyžice medu

príprava:

 1. Kôru chrenu umyte a nastrúhajte ho na jemnom na strúhadle.
 2. Pridajte zvyšné zložky do chrenu a dobre premiešajte, dokonca môžete použiť mixér, aby ste získali homogénnu hmotnosť.
 3. Vložte pastu do nádoby a nechajte ju v chladničke.

Teraz, každý deň po dobu dvoch týždňov, jesť jednu čajovú lyžičku ranných a večerných hodinách. Vďaka tomu zabezpečíte optimálny metabolizmus po celý deň. Aj v noci spáľujete kalórie. Výhodou konzumácie tejto zmesi je oveľa viac. Tu sú niektoré z nich:

 1. Zníženie hladiny zlého cholesterolu
 2. Odstránenie toxínov z tela
 3. Zlepšenie krvného obehu
 4. Posilnenie imunity
 5. Zabíja baktérie a vírusy
 6. Zlepšuje trávenie
 7. Pomáha regulovať hladinu cukru v krvi
 8. Inhibuje proces starnutia, vitamín C je antioxidant
 9. Prírodné antibiotikum
 10. Protirakovinové vlastnosti

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>