4 ÚČINNÉ ŠŤAVY NA ROZPUSTENIE OBLIČKOVÝCH KAMEŇOV

Obličkové kamene môžu byť smrteľné, ak sa o ne nebudete starať a nebudete ich rýchlo ošetrovať. Tu je niekoľko džúsov, ktoré vám pomôžu s týmto problémom.

 

Vytlačte 100 ml čerstvej citrónovej šťavy. Pridajte 2 lyžice vody a trochu cukru. Premiešajte a vypite dvakrát denne Citrónová šťava, jablčný ocot a olivový olej

  • Zmiešajte 20 ml citrónovej šťavy v 400 ml vody
  • Pred pitím pridajte 1 čajovú lyžičku jablčného octu
  • Vypite 400 ml vody.

Pitie štiav z granátového jablka a melónu pomáha odstraňovať obličkové kamene.

Náš expert Deepti Motey hovorí:

Ovocné a zeleninové šťavy sú účinným prírodným liekom na čistenie obličiek a rozpúšťanie kôstok v nich.

Šťavy, ktoré rozpúšťajú obličkové kamene

Citrónová šťava

Citrónová šťava je osvedčený prírodný domáci liek, ktorý účinne rozpúšťa obličkové kamene.

Metóda varenia

Vytlačte niekoľko čerstvých citrónov na 150 ml šťavy. Potom pridáme 2 lyžice vody, štipku cukru a dobre premiešame.

Pite pravidelne dvakrát denne, t.j. raz ráno a raz večer, aby ste obličky vyčistili od kameňov, až do úplného zotavenia.

Citrónová šťava, jablčný ocot a olivový olej  sú niektoré z prírodných domácich liekov, ktoré sú vysoko účinné pri liečbe obličkových kameňov. Zmiešanie olivového oleja s extraktom z citrónovej šťavy môže pomôcť zmierniť bolesť žalúdka.

Metóda varenia

Zmiešajte 20 ml citrónovej šťavy so 400 ml vody. Pred pitím pridajte jednu lyžicu surového jablčného octu. Po užití zmesi musíte vypiť najmenej 400 ml vody. Zmes opakujte každú hodinu, kým bolesť neustúpi.

Šťava z granátového jablka

Šťavu z granátového jablka a semená granátového jablka možno považovať za prírodný liek na obličkové kamene. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa vysoko odporúča pitie čerstvo vylisovanej šťavy z granátového jablka.

Šťava z melónu

Vodný melón je diuretikum a používa sa ako prírodný prostriedok na odstránenie obličkových kameňov. Voda a draslík prítomné v melóne sú nevyhnutné pre zdravé obličky. Pomáhajú regulovať a udržiavať hladinu kyselín v moči. Jesť melón alebo šťavu z melónu každý deň pomôže vypláchnuť obličkové kamene.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>