3 spôsoby ako dodáte svojim vlasom nádherný objem

Čo robiť, aby sa vlasy mali objem objem? Nedostatok objemu je často spôsobený príliš veľkým množstvom mastných vlasov. Lepkavé a ťažké vlasy padajú a vďaka tomu naše vlasy nevyzerajú skvele. Ženy, ktoré majú problémy s mastnými vlasmi, by si ich preto mali pravidelne umývať. Počas dňa môžete tiež použiť suché šampóny, ktoré očistia vaše vlasy a zároveň ich zdvihnú. Keď si vlasy sušíte, použite sušič s difúzorom, aby ste im dali objem. Môžete tiež použiť penu, ktorá udrží vaše vlasy, a zároveň pomáha trvalo zdvihnúť a dať mim objem.

Niekedy je však nedostatok krásneho a vyvýšeného účesu spôsobený tenkými a slabými vlasmi, ktoré sa ťažko zdvihnú. Na tento účel by ste sa o ne mali starať, živiť ich a dávať im objem. Tu sú tri spôsoby, ako pomôcť.

1. Kondicionér na mastné vlasy

prísady:

  • 1/2 kocky kvasiniek
  • 1/2 pohára mlieka

Táto maska ​​je ideálna pre mastné vlasy. Okrem toho ich vyživuje a robí ich nadýchanými a lesklými. Tým sa zvýši objem vlasov. Je to dosť na rozpustenie droždia v mlieku, kondicionér masírovaný v hlave a nechať na hlave pol hodiny. Po tomto čase si opláchnite a umyte si hlavu šampónom.

2. Spevňujúci kondicionér na vlasy

prísady:

  • 1/4 pohára piva
  • 1 vajce

Slabé vlasy, ktoré nemajú dostatok objemu, by sa mali posilniť. Domáci kondicionér je na to perfektný. Nalejte vajcia do piva a dôkladne premiešajte. Výsledný produkt sa nanesie na vopred umyté vlasy a nechá sa jednu štvrtinu hodiny. Po tejto liečbe opláchnite kondicionér a znova si umyte vlasy.

3. Opláchnutie vlasov pivom

Je to určite jednoduchší spôsob ako robiť masku. Nalejte si pohár piva a nechajte v kúpeľni, stojí za to ochutnať ho, než ho použijeme. Po umytí vlasov, opláchnite vlasy s pivom, pomaly, aby zakrylo celé vlasy. Neoplachujte ho okamžite, masírujte hlavu. Potom osušte uterákom. Použite tento výplach raz týždenne.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>