3 efekty v 1 pohári! Schudnete, spevníte prsia a zbavíte telo toxínov. To všetko je možné s týmto nápojom

Všetci vieme veľmi dobre, že stratu hmotnosti nemožno nazvať jednoduchou úlohou. Ale máme dobré správy, ukazuje sa, že v boji proti nadváhe môže pomôcť – ananás!

Toto ovocie bolo uznané za účinné v boji proti obezite. Napriek sladkej chuti má toto ovocie nízky obsah kalórií. Okrem toho ananás obsahuje množstvo zdravých živín, ako je vitamín C, mangán a meď.

Ananás je tiež bohatým zdrojom prospešnej zlúčeniny bromelaínu. Táto zlúčenina zlepšuje zdravie, posilňuje imunitný systém, predchádza rakovine, urýchľuje hojenie rán a podporuje trávenie.

Pohárik ananásovej šťavy obsahuje:

  1. 25 mg vitamínu C
  2. 33 mg vápnika
  3. 30 mg horčíka
  4. 130 kalórií

Predpokladá sa, že ananás má vynikajúce antioxidačné vlastnosti. A antioxidanty zabraňujú starnutiu a poskytujú pružnosť pokožky.

Preto je ananás obzvlášť užitočný pre ženy, pretože môže pomôcť obnoviť elasticitu prsníka a vyhnúť sa ich ovísaniu. Ženám sa odporúča, aby nahradili kávu a alkohol ananásovým džúsom, pretože ich pravidelné používanie môže poskytnúť výrazné účinky na prsník.

Okrem priaznivého účinku na hrudník sa prekvapujúco používa ananás na pokožku –  zníži sa počet vrások a iné príznaky starnutia.

Rovnako dôležitá je vyvážená strava.

Ananásová šťava očistí telo toxínov a preto prispieva k chudnutiu!

 ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>