3 CVIČENIA, ktoré zlepšia tvar vašich nôh, každý vám ich bude obdivovať

V dôsledku nedostatku pohybu sú naše nohy a boky náchylné na problémy, a nielen na estetický charakter. Preto sa oplatí pracovať na sebe a posilňovať vaše svaly, napríklad stehná. Vďaka tomu budú naše nohy vyzerať lepšie. Chcete ich vyskúšať?

Cvičenie 1

Na toto cvičenie budeme potrebovať činky, ale zatiaľ by sme mohli začať používať fľaše na vodu. Cvičenie je veľmi jednoduché. Postavíme sa rovno a držíme ruky so záťažou pozdĺž tela. Potom urobíme krok vpred. Pravá a ľavá noha striedavo. Pokúste sa trvať 2 – 3 sekundy vo výpade. Cvičenie zopakujte 10-krát pre každú nohu.

Cvičenie 2

Toto cvičenie je veľmi podobné, ale tentoraz budeme kľačať na zemi na jednej z nôh. Tiež východisková pozícia je iná, pretože začíname od kľačania s pravou nohou, vstávame a kľačíme na ľavej nohe. Potom urobíme to isté znova vpred. Týmto spôsobom urobíme 10 krokov na 3 sekundy na kolenách.

Cvičenie 3

Tretím cvičením je jednoduchý drep, ktorý robíme aj s činkami. Určite viete, ako robiť drepy.

Bezplatné cvičenie

Môžete si tiež urobiť ďalšie zaujímavé cvičenie s činkami, čo tiež robí vaše stehná skvelými. Zahŕňa to, že sa predkĺzate a zároveň tlačíte nohu dozadu. Robíme to v stoji. Raz pre správny čas pre ľavú nohu, držte 3 sekundy v polohe. Opakujte 15 krát pre každú nohu.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>