2 rýchle triky, ktoré zabránia opätovnému vypadávaniu vlasov bez opustenia domu

Dnes ste už pravdepodobne počuli alebo čítali o ricínovom oleji, ktorý je jedným z najúčinnejších prírodných ošetrení, ktoré existujú, najmä pri liečbe problémov s vlasmi a pokožkou.

Tento olej je zdrojom bielkovín, minerálov a vitamínu E, má tiež antibiotické a antibakteriálne vlastnosti. Vďaka vysokým hladinám omega-9 mastných kyselín vyživuje folikuly a vlasy a stimuluje rast mihalníc, vlasov a obočia.

Na druhej strane je tento zázračný olej veľmi bohatý na triglyceridy, takže je to silný omladzovač. Je tiež známe, že kyselina ricinoleová bráni a lieči huby, mikróby, infekcie a plesne.

Tento olej má tiež silné protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú tráveniu a zabraňujú zápalu čreva.

K tomu všetkému môžeme povedať, že ricínový olej posilňuje vlasy, obočie a mihalnice, hlavne vďaka obsahu omega-9 mastných kyselín.

Aby ste stimulovali rast svojich vlasov, budete musieť iba natrieť niekoľko kvapiek tohto oleja na pokožku hlavy, takže bude ľahšie vstúpiť do pórov a folikulov.

Podľa Dr. Davida Williamsa môže tento olej tiež pomôcť pri lymfatickom toku.

Ricínový olej

„Neexistuje žiadny liek, ktorý by zlepšoval lymfatický tok, ale lokálna aplikácia ricínového oleja to dokáže.“

Ale to nie sú jediné výhody, ktoré má tento olej pre vaše telo:

  • Zmierňuje bolesti hlavy
  • Liečte kožné infekcie
  • Zabraňuje akné, pupienkom a kožným problémom
  • Zmierňuje spálenie od slnka
  • Liečte gastrointestinálne problémy
  • Zmierňuje menštruačné problémy, pretože uvoľňuje svaly a zabraňuje menštruačným kŕčom
  • Zabraňuje lupinám a odstraňuje ich lupiny, pretože vďaka silným fungicídnym, germicídnym a insekticídnym vlastnostiam bráni mikrobiálnym infekciám hlavy.

 Objavte, ako používať ricínový olej a všetky jeho výhody:

1. možnosť

Tento liek je veľmi užitočný pri liečení tráviacich problémov, syndrómu dráždivého čreva, menštruačných kŕčov, problémov s obličkami, myómov, opuchov kĺbov a vredov vaječníkov.

Režim prípravy

Nalejte trochu ricínového oleja do gázy a aplikujte ho na postihnuté miesto (brucho, kĺb, žalúdok …). Ak chcete účinky vylepšiť, na gázu položte fľašu s horúcou vodou, aby sa zohriala a nechala pôsobiť jednu hodinu. Opakujte tento postup trikrát týždenne, aby ste problém vyriešili.

 2. možnosť

Tento liek výrazne urýchľuje rast mihalníc a obočia.

Režim prípravy

Zmiešajte 15 kvapiek cesnakového oleja, 20 ml pantenolu a 30 ml ricínového oleja. Aplikujte túto zmes na mihalnice a obočie 3 až 4 krát týždenne a uvidíte výsledky.

Zdieľať tieto jednoduché domáce opravné prostriedky so všetkými svojimi priateľmi!

ZDROJ:rolloid.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>