2 lyžice denne a zbohom brušný tuk. Tento nápoj okamžite spáli tuk na žalúdku

Kedy ste mali naposledy nápoj na spaľovanie tukov, aby ste sa zbavili všetkého toho brušného tuku? Brušný tuk je jedny z najťažších tukov, ktoré sa majú stratiť. Aj keď ste na diéte, tento tvrdohlavý tuk môže často zostať a je často škodlivý pre vaše zdravie.

Jedna štúdia o brušnom tuku skutočne ukazuje, že viscerálny tuk (tuk, ktorý sa hromadí okolo vašich vnútorných orgánov) je pre vaše zdravie oveľa nebezpečnejší ako akýkoľvek iný tuk.

Vedci ukazujú, že u ľudí s normálnou hmotnosťou, ale s brušným tukom, je 2,75-krát väčšia pravdepodobnosť, že zomrú na srdcové problémy, ako u ľudí s normálnym pomerom pásov a bedier.

Nadmerný brušný tuk môže byť znakom toho, že vaše je plné toxínov. Tieto toxíny môžu nakoniec narušiť schopnosť vášho tela regulovať hladinu glukózy a metabolizovať cholesterol.

Bez ohľadu na dôvod, brušný tuk je istý znak, ktorý potrebujete na vyčistenie tela. Najlepší spôsob, ako to urobiť rýchlo, je s jednoduchou zmesou chrenu, citrónu a medu.

Takto si ho pripravíte.

Suroviny:

  • 125 g chrenu
  • 3 citróny
  • 3 lyžice medu

Príprava:

Citróny namočíme do vody so sóda-bikarbónou minimálne na 1 hod, aby sme neutralizovali prípadné chemické ošetrenie kôry. Očistený chren a neolúpané citróny nakrájame na drobné kúsky a rozmixujeme na jemnú kašu a primiešame med. Skladujeme v uzatvorenej zaváraninovej fľaši v chladničke.

Použitie

Dávkovanie je 1 lyžička pred každým jedlom počas 3 týždňov. Kúru opakujeme podľa potreby s 1-2 týždennými prestávkami.

Prihláste sa do nášho bezplatného denného spravodajcu.
Získajte denné tipy na zdravie a exkluzívne ponuky dodávané priamo do vašej doručenej pošty.

Výhody chrenu

V gréckej delfickej Oracle sa chren (cochlearia armoracia) v skutočnosti označoval za zlato, ktoré má význam. Jeho korene a listy sa používajú už stovky rokov pre svoje zdravotné prínosy.

Táto jedinečná koreňová zelenina obsahuje viac ako 10-násobok glukozinolátov nachádzajúcich sa v brokolici. Početné štúdie ukazujú, aké silné môžu byť tieto organosírové, chemoprotektívne zlúčeniny. Ukázalo sa, že glukozinoláty ovplyvňujú metabolizmus hormónov, čo je kľúčové pri znižovaní hmotnosti.

Sú tiež dôležité pri prevencii rakoviny a je dokázané, že zvyšujú vašu odolnosť voči environmentálnym toxínom. Glukozinoláty sú tiež zodpovedné za výraznú horúcu chuť chrenu, ktorá je veľmi účinná pri sínusových problémoch.

Chren je všeobecne známy svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami, dokonca pôsobí proti takým kmeňom, ako je E. coli a Staphylococcus aureus.

Výhody citrónov

Citróny sú síce kyslej chuti, ale v skutočnosti pomáhajú alkalizovať vaše telo. Keď je vaše telo príliš kyslé, ste vystavení riziku všetkých typov chorôb vrátane rakoviny.

Pretože citróny pomáhajú detoxikovať vaše telo, stimulujú tiež chudnutie.

Citróny môžu pomôcť omladiť vašu pokožku a liečiť vaše telo zvnútra a von, pričom posilňujú vašu energiu a náladu.

Pomáhajú posilňovať enzýmové funkcie vášho tela a stimulujú pečeň. Citróny sú tiež veľmi bohaté na vitamín C, ktorý podporuje produkciu bielych krviniek, čo je kľúčom k zdravému imunitnému systému, ale je to tiež silný antioxidant, ktorý chráni vaše bunky pred oxidačným poškodením.

ZDROJ: DailyHealthPost.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>