10 nápadov, ako jednoducho urobiť miesto na grilovanie na záhrade

Kto má malý dvor, zvyčajne zariadi, aby mal miesto na grilovanie. Keď príde dobré počasie, každý chce stráviť viac času vonku, a ak je to možné, grilovanou zeleninou a mäsom v príjemnom a príjemnom prostredí.

Mnoho ľudí si myslí, že inštalácia grilu je pomerne drahá, ale nie vždy to tak je. Dnes by sme vám chceli predstaviť niektoré z fotografií, ktoré môžete vidieť na grile.

Predtým, než pôjdete do práce, vyberte si to najlepšie miesto na to. Oheň bude určite osvetlený na mieste obklopenom tehlami a vedľa neho žiadna iná budova.

Ak chcete relaxovať pri grile, urobte niekoľko lavičiek z dreva. Ak nemáme možnosť umiestniť toto miesto do tehál, použite na tento účel starú pneumatiku alebo iný stavebný materiál. Ak nemáte príliš veľa miesta na vytvorenie grilu, môžete si to urobiť hneď vedľa steny domu, ale vytvoriť ochrannú stenu pre gril.

Ponorte sa do fotografií, ktoré vidíte

ZDROJ:ketkes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>