10 DRUHOV BOLESTI PRIAMO SÚVISIACICH S EMOČNÝMI STAVMI

1.
Bolesti hlavy alebo migrény sú často spôsobené stresom. Ak trpíte chronickými bolesťami hlavy, musíte si čo najskôr dať trochu času pre seba. Zmiernenie stresu je kľúčom k zmierneniu akejkoľvek bolesti hlavy!

2. Krk
Bolesť krku zvyčajne znamená musieť odpustiť. Získajte odpustenie inej osoby alebo seba. Myslenie na veci a ľudí, ktorých máte radi, je často kľúčom k zvládnutiu bolesti krku.

3. Ramená
Bolesť v ramene je emocionálny stres, v zásade to znamená, že na sebe nesiete všetko. Na zmiernenie tohto typu bolesti sa podeľte o bremeno s blízkymi alebo vymyslite iné spôsoby, ako vyriešiť svoj emocionálny problém .

4. Horná časť chrbta
Bolesť v hornej časti chrbta môže byť spôsobená nedostatkom emočnej podpory. Musíte sa prevetrať alebo prediskutovať svoje pocity s partnerom, ak existuje.

5. DOLNÝ SPÄŤ
Bolesť v dolnej časti chrbta môže naznačovať finančné problémy. Uvoľnite sa a sústreďte sa na hľadanie lepšieho spôsobu spravovania svojich financií alebo si najmite finančného plánovača.

6. Lakte
Bolesť v lakte alebo ruke môže naznačovať nedostatok flexibility.

7. Ruky
Bolesť v rukách môže znamenať nedostatok priateľov. Musíte venovať nejaký čas stretávaniu s ľuďmi, skúšaniu nových priateľov alebo len stretávaniu sa s kolegami.

8. Boky
Bolesť bedrového kĺbu môže byť spôsobená strachom zo zmeny, pohybom alebo čakaním na dôležité rozhodnutie. Vyberte si a skúste sa toho držať! D

9. Kolená
Bolesť kolena môže znamenať, že si o sebe myslíš príliš veľa. Musíte pochopiť, že nikto nie je dokonalý rovnako ako vy. Venujte nejaký čas dobrovoľníctvu, aby ste vedeli, že sme si všetci rovní a smrteľní .

10. Nohy
V neposlednom rade môže byť bolesť nôh spôsobená depresiou. Aj keď je ťažké prekonať depresiu, je dôležité nájsť niečo, čo vás robí šťastnými a pracuje pre vás!

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>