Tmavé kruhy a vačky pod očami? Zbavíte sa ich hravo, pozrite sa čo vám na ne pomôže

Tmavé kruhy a vrecká pod očami nemajú dobrý vplyv na našu tvár. Núti nás vyzerať staršie a veľmi unavené. Preto stojí za vyskúšanie domácich ošetrení, ktoré nám to pomôžu zbaviť sa.

Vinníkom je najčastejšie únava a nedostatok spánku a stresu, v ktorých musíme žiť. Prispieva tiež k plynutiu času, vďaka ktorému je pokožka menej pevná. Ak sú tmavé kruhy a vrecká pod očami príliš viditeľné a máte pocit, že sa ich konečne zbavíte, skúste tieto jednoduché a osvedčené domáce opravné prostriedky.

Mlieko

Potrebujeme chladené mlieko, najlepšie z chladničky. Namočte ho do vatových vankúšikov a naneste na viečka 15 minút. Po tomto ošetrení môžete v zime vypláchnuť tvár vodou.

Zelený čaj

Zelený čaj je veľmi účinný pri odstraňovaní toxínov a pri predchádzaní hromadeniu tekutín. Len to vypite, aby ste pomohli pri akejkoľvek domácej liečbe, ktorej cieľom je zbaviť sa vakov a tmavých kruhov pod očami. Okrem toho je to silný antioxidant, takže bude mať pozitívny vplyv na naše zdravie.

Uhorky

Je to spôsob, ako pravdepodobne už viete. Majú silný protizápalový účinok a sú veľmi ľahko použiteľné. Stačí ich nakrájať na plátky a aplikovať na vaše oči po dobu 20 minút. Starajú sa o našu pokožku, zvlhčujú ju a spevňujú, pričom odstraňujú tmavé kruhy pod očami.

Sladké zemiaky

Prečo sladké Pretože máme na mysli škrob, ktorý je v nich najviac. Má bieliace vlastnosti pre pokožku, tlmí zápaly a zvlhčuje pokožku. Vďaka tomu sa zbavíte tmavých kruhov a tašiek pod očami. Stačí ich nakrájať na plátky, vychladnúť v chladničke a aplikovať na oči 15 minút.

 ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>